Оголошується набір для навчання у 2021-2022 навчальному році терміном до 12 місяців на "фаховому курсі тактичного рівня (L-1B)" за військово-обліковими спеціальностями "Організація зв'язку у Збройних Силах України". Подробиці за посиланням: Фаховий курс тактичного рівня (L-1B)

Рада молодих вчених


Відповідно до наказу начальника інституту від 28 грудня 2020 року № 135 в інституті створено Раду молодих вчених Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Метою функціонування ради є:

  • підтримка наукової діяльності молодих вчених, надання їм організаційної та інформаційної допомоги;
  • залучення осіб, які займаються дослідницькою професійною діяльністю в Інституті, до науково-дослідницької роботи;
  • участь в організації конференцій, семінарів, конкурсів молодих вчених, циклів лекцій провідних вчених України та інших держав;
  • сприяння заохоченню обдарованих представників молодих вчених;
  • допомога в організації участі молодих вчених у наукових конференціях, семінарах, симпозіумах конкурсах на здобуття грантів тощо.

Положення «Про Раду молодих вчених Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут» Наказ про введення в дію


До складу Ради ввійшли представники від всіх факультетів, наукового центру зв’язку та інформатизації інституту та науково-організаційного відділу інституту. На установчому засіданні були обрані голова ради (підполковник Погребняк Сергій Васильович), заступник голови Ради (підполковник Симонненко Олександр Анатолійович) та секретар Ради (старший лейтенант Сінько Вікторія Володимирівна).


Робота ради організовано відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 р. № 822, Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” та положення “Про Раду молодих вчених Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут”.

На планових засіданнях обговорюються нагальні питання та проблеми пов’язані з науковою діяльністю та впровадженням передового досвіду в організацію навчального процесу в інституті. Доводиться актуальна інформація щодо змін в нормативній базі, що стосується наукової діяльності в тому числі стосовно захисту авторських та суміжних прав. Розглядаються нові напрямки розвитку відповідних предметних областей.

Розроблюються плани участі в конференціях та симпозіумах. Планується впровадження обміну досвідом із залученням представників інших передових навчальних закладів та науково-дослідних установ та організацій.


© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх