УВАГА!!! ХІІІ науково-практична конференція відбудеться 3 грудня 2020 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у форматі online!                         28 листопада 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою комп'ютерних інформаційних технологій (Спеціальність 122 Комп'ютерні науки) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                         

Методична робота


Методична робота в інституті є складовою освітнього процесу і одним з основних видів діяльності командування інституту, факультетів, кафедр, науково-педагогічних працівників, командирів підрозділів курсантів, яка спрямована на вирішення завдань з підвищення якості підготовки фахівців на основі комплексного підходу до вдосконалення змісту, організації й методів навчання


Основні завдання методичної роботи інституту на 2020 - 2021 навчальний рік

1. Удосконалення організації та забезпечення освітнього процесу, підвищення мотивації курсантів на більш глибоке засвоєння військової підготовки.

2. Підвищення наукового і методичного рівня викладання, його фундаментальність та військово-професійну спрямованість під час проведення міжкафедральних нарад науково-педагогічних працівників та інструкторсько-методичних занять.

3. Удосконалення організації та методики проведення практичної підготовки, практики та військового стажування, домагаючись при цьому прищеплення курсантам навичок у практичному застосуванні засобів зв’язку, телекомунікаційного обладнання, засобів обчислювальної техніки, експлуатації та ремонту військової техніки зв’язку.

4. Продовження впровадження новітніх технологій інтенсифікації навчального процесу та активних методів навчання за рахунок підвищення методичної майстерності науково-педагогічних працівників, командирів підрозділів курсантів та широкого застосування технічних засобів навчання, ЕОМ та дидактичних матеріалів до них.

5. Постійне вдосконалення змісту робочих програм навчальних дисциплін шляхом введення питань експлуатації військової техніки зв’язку в умовах ведення бойових дій у зоні проведення антитерористичній операції.

6. Продовження практики написання підручників, навчальних посібників, навчально-методичних і дидактичних матеріалів з використанням досвіду проведення бойових дій, використання зразків техніки зв’язку та програмних продуктів в зоні АТО.

7. Проведення аналізу відгуків на випускників та здійснення дієвих заходів щодо усунення недоліків в їх підготовці, максимально наближаючи освітній процес до вимог сьогодення, керівних документів Міністерства освіти та науки, Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗС України.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх