Телефон Приймальної комісії: (044) 323-26-57            Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Бібліотека Військового інституту телекомунікацій та інформатизації


Бібліотека Військового інституту телекомунікацій та інформатизації є бібліотечно-бібліографічним, культурно-просвітницьким підрозділом інституту. Вона робить вагомий внесок у бібліотечно-інформаційне, освітнє та культурне обслуговування наукових та науково-педагогічних працівників, докторантів, ад’юнктів, робітників інституту, військовослужбовців та працівників ЗСУ інституту, курсантів, студентів. Задовольняє інформаційні запити користувачів, сприяє підвищенню їхнього загальнотеоретичного, ідеологічного та культурного рівня, рівня військових знань, фахової та службової кваліфікації, бойової готовності, зміцнення військової дисципліни.


1. Положення про біліотеку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

2. Правила користування бібліотекою Військового інституту телекомунікацій та інформатизації

3. Про стан справ у бібліотеці інституту (доповідь завдіувачки бібілотеки Пр.ЗСУ Альони Баштової перед Вченою радою квітень 2021 р.)

Про стан справ у бібліотеці інституту (доповідь завдіувачки бібілотеки Пр.ЗСУ Альони Баштової перед Вченою радою квітень 2018 р.)


4. Бюлетень нових надходжень до бібліотеки: 2023 рік 2022 рік 2021 рік 2020 рік 2019 рік 2018 рік 2017 рік 2016 рік


Публікації інституту на платформі Наукового центру дистанційного навчання Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (Moodle)

Загальний фонд літератури бібліотеки

Станом на квітень 2021 року бібліотека налічує понад 202 895 примірників основного фонду літератури, з них 80 комплектів періодичних видань та 7688 примірників літератури з грифом ДСК.

Бібліотека має:

 • фонд навчальної літератури;
 • фонд читального залу;
 • фонд художньої літератури;
 • фонд періодичних видань;
 • фонд літератури з грифом ДСК.

  Бібліотека Військового інституту телекомунікацій та інформатизації розпочала своє існування ще з 1926 року як бібліотека Київської вищої школи зв’язку, у фонді бібліотеки поряд із сучасною літературою також містяться раритетні примірники книг, які зберігаються в металевих шафах та частково представлені на постійно діючих книжкових виставках читального залу та на абонементі.

  Бібліотека має такі середні показники роботи׃

 • відвідування – 13 289;
 • книговидача – 39 903;
 • кількість користувачів – 1 804.

  Штат бібліотеки ВІТІ нині 7 працівників׃ завідувач бібліотеки, 2 провідних бібліотекаря, 1 бібліограф, 2 бібліотекаря.

 • © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

  Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

  ^ Наверх