УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Курси перепідготовки та підвищення кваліфікації

Курси перепідготовки та підвищення кваліфікації створені у 2014 році (5-ті КППК), відповідно до спільної директиви Міністра Оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України від 03.07.2014 року. Курси перепідготовки та підвищення кваліфікації утримуються за рахунок чисельності Збройних Сил України та дислокуєтеся на території Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

Начальник курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації

капітан БІЛОРІ Веніамін Амбруазович


Курси перепідготовки та підвищення кваліфікації в мирний час:

На виконання наказу Міністерства оборони України від 30 листопада 2020 року № 448 "Про організацію та проведення курсів професійної військової освіти та підвищення кваліфікації військовослужбовців та працівників Збройних Сил України у 2021-2022 роках" Департаментом військової освіти і науки Міністерства оборони України розроблено Каталог курсів професійної військової освіти та підвищення кваліфікації військовослужбовців та працівників Збройних Сил України у вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти.

Назва курсів

Група та назва курсу підвищення кваліфікації (термін навчання)

1. Центральні курси підвищення кваліфікації офіцерів – фахівців зв’язку

Група № 1 Курс підвищення кваліфікації офіцерів командної ланки військових частин і підрозділів зв’язку (до 3-х тижнів).

Навчальна план-програма

Група № 2 Курс підвищення кваліфікації офіцерів штабів військових частин і підрозділів зв’язку (до 3-х тижнів).

Навчальна план-програма

Група № 3 Курс підвищення кваліфікації офіцерів технічного забезпечення військ зв’язку (до 2-х тижнів).

Навчальна план-програма

Група № 4 Курс підвищення кваліфікації офіцерів з питань розгортання та обслуговування програмно-технічних комплексів (до 2-х тижнів).

Навчальна план-програма

Група № 5 Курс підвищення кваліфікації офіцерів з питань розвитку та забезпечення функціонування телекомунікаційних систем (до 2-х тижнів).

Навчальна план-програма

Група № 6 Курс підвищення кваліфікації офіцерів з питань бойового застосування новітніх засобів зв'язку (до 1-го тижня).

Навчальна план-програма

2. Курси підвищення кваліфікації з питань забезпечення та організації електронного документування управлінської інформвції, технічного захисту інформації та кібербезпеки

Група № 1 Курс підвищення кваліфікації з питань забезпечення та організації електронного документування управлінської інформації (до 2-х тижнів).

Навчальна план-програма

Група № 2 Курс підвищення кваліфікації з питань кібербезпеки (до 2-х тижнів).

Навчальна план-програма

Група № 3 Курс підвищення кваліфікації з питань технічного захитсу інформації (до 1-го тижня).

Група № 4 Курс підвищення кваліфікації з питань організації та забезпечення безпеки в системах ЗСУ001 та ЗСУ002 (до 2-х тижнів).

Група № 5 Курс підвищення кваліфікації з питань кібербезпеки та ведення спеціальних дій у кіберпросторі (до 2-х тижнів).

Група № 6 Професійний курс підготовки персоналу підрозділів кіберзахисту (до 3-х місяців за змішаною формою навчання).

Навчальна план-програма

3. Курси перепідготовки та підвищення кваліфікації (допідготовки) офіцерів, прийнятих (призваних) на військову службу за контрактом (призовом) з запасу, оперативного резерву №1 та №2, офіцерів військових частин, що відновлюють боєздатність

Група № 1 Курс підвищення кваліфікації офіцерів прийнятих (призваних) на військову службу за контрактом (призовом) із запасу (3 місяці).

Група № 2 Курс підвищення кваліфікації офіцерів оперативного резерву №1 та №2 та військових частин, що відновлюють боєздатність (до 15 діб).

Група № 3 Курс методичної підготовки (7 діб).

Навчальна план-програма

4. Курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних та наукових працівників

Група № 1 Курс підвищення кваліфікації з питань освітньої діяльності (до 4-х тижнів).

Навчальна план-програма

Група № 2 Курс підвищення кваліфікації з питань методичної майстерності (до 8 тижнів).

Навчальна план-програма


Навчання проводяться, як теоретично в навчальних аудиторіях на кафедрах інституту де вивчається новітні засоби зв’язку, так і в польових умовах, слухачі курсів опановують організацію життєдіяльності у польових умовах та відпрацьовують нормативи з вогневої та інженерної підготовки.

Свій досвід слухачам передавали офіцери, які неодноразово перебували на Сході України, приймаючи участь в ООС (АТО).

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх