УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Кафедра військової підготовки


Начальник кафедри

полковник ЖИВИЛО Євген Олександрович

кандидат наук з державного управління

лицар ордена Богдана Хмельницького III ступеня, учасник бойових дій

контактний телефон: (067) 555-87-37


підполковник ОСМАНОВ Руслан Наріманович контактний телефон: (098) 233-46-07


Кафедра військової підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації здійснює підготовку громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу за державним замовлення та за кошти фізичних осіб для Головного Управління військ зв’язку та інформаційних систем, Повітряних Сил Збройних Сил України, Військово-Морських Сил Збройних Сил України, Сухопутних військ Збройних Сил України за 7 військово - обліковими спеціальностями:

підполковник ОСМАНОВ Руслан Наріманович контактний телефон: (098) 233-46-07

 • Організація захисту інформації та кібернетична безпека в інформаційно-комунікаційних системах (державне замовлення)
 • Застосування змішаних з’єднань, військових частин і підрозділів (крім підрозділів і військових частин зв’язку та радіотехнічного забезпечення авіації).
 • Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем.
 • Технічне забезпечення функціонування автоматизованих систем управління.
 • Експлуатація та ремонт наземної апаратури радіозв’язку різної потужності.
 • Експлуатація та ремонт автомобільної техніки і гусеничних тягачів.
 • Організація морально-психологічного забезпечення військ (сил).

 • Нормативно-правова база військової підготовки

  Закон України "Про військовий обов'язок і військову службу" (витяг)

  Постанова Кабінету Міністрів України від 1.02.2012 №48 (зі змінами) "Про затвердження Порядку проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу"

  Наказ Міністерства оборони України, Міністерства освіти і науки України від 14.12.2015 №719/1289 (у редакції наказу Міністерства оборони України, Міністерства освіти і науки України від 18 червня 2019 року № 316/833) "Про затвердження Інструкції про організацію військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу"


  Рівень підготовки науково педагогічних працівників, стан озброєння та військової техніки, навчально-матеріальна база дозволяють формувати - особистості військового фахівця вищого рівня, здатного застосовувати бойову техніку в складних умовах сучасної війни; розвиток інженерного мислення і дослідницьких якостей, вмінь і навиків працювати в складі групи, керувати підлеглими під час експлуатації та бойового застосування техніки та озброєння.


  Кафедра військової підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут оголошує набір громадян України для підготовки за програмою офіцерів запасу з 12 березня по 31 липня 2020 року.


  У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут продовжено термін вступу на кафедру військової підготовки. Проведення додаткового конкурсного відбору громадян України, які виявили бажання навчатися за програмою підготовки офіцерів запасу відбудеться у період з 31 липня по 31 жовтня 2021 року.


  Військову підготовку можуть проходити здобувачі вищої освіти (в тому числі особи жіночої статі) незалежно від форми навчання у вищих навчальних закладах та громадяни України, які мають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, якщо їм на початок військової підготовки не виповнилося 40 років.

  Навчання громадян України здійснюється методом “військового дня” без відриву від основного місця навчання, роботи протягом 2 років, після успішного проходження конкурсного відбору за 7 військово-обліковими спеціальностями.

  Вартість навчання: 6 000 грн./семестр (2 роки навчання - 24 000 грн.).


  Увага!Надається можливість пройти військову підготовку безкоштовно за кошти державного бюджету (державне замовлення).

  Після закінчення навчання присвоюється військове звання – „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України.


  Телефонуй: 067-555-87-37, 098-233-46-07, 044-256-22-59, 044-256-23-94.

  Детальну інформацію дивіться:

  Правила прийому громадян України для навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (2021 рік)

  Документи (анкети) необхідні для вступу

  Графік проведення конкурсного відбору громадян України, які виявили бажання проходити військову підготовку у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації за програмою підготовки офіцерів запасу у 2021 році


  Кафедра військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут
  Навчальний збір студентів кафедри військової підготовки ВІТІ
  Навчальний збір студентів кафедри військової підготовки ВІТІ - 2021  © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

  vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

  ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

  ^ Наверх