Телефон Приймальної комісії: (044) 323-26-57            Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Наукова робота курсантів


Наукова робота курсантів є окремим видом наукової і науково-технічної діяльності, яка проводиться в інституті під керівництвом наукових і науково-педагогічних працівників.

Метою наукової роботи курсантів у військовому інституті є підвищення якості підготовки офіцерських кадрів, розвиток в них творчого мислення, набуття навичок дослідницької роботи, творчого підходу до вирішення задач бойового застосування з питань телекомунікацій та інформатизації а також вивчення основ організації та проведення наукових досліджень.

В системі військово-наукової роботи курсантів інституту функціонує воєнно-наукове товариство (ВНТ), робота якого регламентується відповідно Положення про воєнно-наукове товаритство курсантів ВІТІ імені Героїв Крут.

Робота військово-наукових товариств курсантів являється складовим елементом наукової роботи, а також тісно пов’язана з навчальним процесом в інституті.

На протязі навчального року курсанти інституту беруть активну участь у заходах, які проводяться інститутом, Міністерством оборони України, Міністерством освіти і науки України, іншими вищими навчальними закладами.

Щорічно отримують призові місця у Міжнародному конкурсі з української мови імені П. Яцика та у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Активну участь беруть наші курсанти в студентських науково-практичних конференціях, олімпіадах, інтернет-олімпіадах, виставках.

Щорічно в інституті проводиться конкурс на кращу наукову роботу серед курсантів, присвячений Дню науки України, який регламентується Положенням про конкурс наукових робіт серед курсантів інституту.

Кращі роботи пропонуються для участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

Підсумки наукової роботи курсанти інституту підводять на щорічної воєнно-науковій конференції курсантів інституту за результатами якої видається Збірник матеріалів конференції.


Положення про воєнно-наукове товаритство курсантів ВІТІ імені Героїв Крут (2020 рік) Наказ про введення в дію

Положення про воєнно-наукове товаритство курсантів ВІТІ імені Героїв Крут (2018 рік)

Положення про воєнно-наукове товаритство курсантів ВІТІ імені Героїв Крут (2016 рік)


Положенням про конкурс наукових робіт серед курсантів інституту (2021 рік) Наказ про введення в дію


Запрошуємо курсантів інституту взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 році

Запрошуємо взяти участь у конкурсі на кращий науковий реферат з воєнної історії України

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх