Хочеш отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ? Пиши мотиваційного листа та надсилай нам на електронну пошту! Подробиці за посиланням: Мотиваційний лист                         Оголошується набір до адʼюнктури та докторантури Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у 2021 році. Подробиці за посиланням: Вступ до адʼюнктури та докторантури

Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Відповідно до пункту 106 Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України, затвердженого Указом Президента України від 10 грудня 2008 року № 1153/2008 (зі змінами), з метою удосконалення курсів підготовки для проходження військової служби на посадах осіб офіцерського складу (курсів лідерства офіцерського складу тактичного рівня), впровадження в освітній процес передових методик підготовки персоналу збройних сил держав-членів НАТО з 01 вересня 2020 року розпочати проведення курсів підготовки для проходження військової служби на посадах осіб офіцерського складу (курсів лідерства офіцерського складу тактичного рівня) з громадянами України, які мають ступінь вищої освіти не нижче "бакалавр" і за станом здоров'я придатні для проходження військової служби на первинних посадах осіб офіцерського складу Збройних Сил України зі строком навчання 12 місяців.

У Військовому інституті оголошується набір на курси підготовки для проходження військової служби на посадах осіб офіцерського складу за військово-обліково спеціальностю офіцерів тактичного рівня освіти громадян України і військовослужбовців, які здобули освітній ступінь не нижче "бакалавр" з подальшим присвоєнням військового звання "молодший лейтенант"

1. Спеціальність підготовки: Професійне навчання за військово-обліковою спеціальністю тактичного рівня освіти: 120100 Організація зв’язку у Збройних Силах України

2. Категорії громадян, що підлягають прийому на навчання: Громадяни, що мають вищу освіту не нижче “бакалавр”, вік від 19 до 30 років, за станом здоров'я придатні для проходження військової служби на первинних посадах осіб офіцерського складу Збройних Сил України

з військових частин:

військовослужбовці строкової військової служби;

військовослужбовці військової служби за контрактом осіб рядового і сержантського складу.

з військових комісаріатів:

громадяни призовного віку;

військовозобов’язані, резервісти, які не мають військових звань офіцерського складу.

Довідково

Проходження служби під час навчання

Під час підготовки навчаємі мають статус "слухач", отримують грошове забезпечення як військовослужбовці служби за контрактом (від 10000 гр.), знаходяться на повному утриманні ЗС України, розміщуються в гуртожитку для військовослужбовців за контрактом.

Громадяни, які приймаються на навчання через військові комісаріати, укладають контракт для проходження військової служби за контрактом проходять військову службу у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації на посадах сержантського складу "слухач ВВНЗ". Під час навчання присвоюється військове звання "молодший сержант".

Військовослужбовці виключаються зі списків особового складу своїх військових частин та проходять військову службу у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації на посадах сержантського складу "слухач ВВНЗ", з присвоєнням військового звання "молодший сержант".

У разі відрахування з навчання слухачі, у разі потреби, проходять до підготовку в навчальних центрах за фахом на базовому рівні та направляються у військові частини для подальшого проходження служби за контрактом на посади сержантського складу.

Під час навчання слухачі підписують контракт про проходження військової служби на посадах офіцерського складу строком на 5 років з набранням чинності у разі успішного завершення навчання.

По завершенню навчання тривалістю 12 місяців проводиться: атестація на присвоєння кваліфікації "офіцер військового управління тактичного рівня", видається сертифікат про завершення курсів встановленого зразка, присвоюється класна кваліфікація "3 клас".

Випускники приймаються на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу. Отримують первинне військового звання офіцерського складу “молодший лейтенант” та призначаються на посаду офіцерського складу в Збройних Силах України.

3. До 15 серпня 2020 року відбір кандидатів на навчання на зазначені курси здійснюється у військових комісаріатах (територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки) та військових частина Збройних Сил України. Документи, що надаються для проходження відбору:

1. Оригінал документу про вищу освіту (диплом з додатками).

2. Для громадян України – особова справа для прийняття на військову службу за контрактом, оформлена відповідно до вимог наказу МОУ від 26.05.2014 року №333 та п. 2.20 наказу МОУ від 10.04.2009 року №170.

3. Для військовослужбовців – особова справа, оформлена відповідно до вимог наказу МОУ від 26.05.2014 року №333.

4. Надходження особових справ до 16 серпня 2020 року Приймальна комісія Військового інституту телекомунікацій та інформатизації адреса м. Київ вулиця Московська 45/1.

5. Реєстрація кандидатів 18.08.2020 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації за адресою м. Київ вулиця Московська 45/1.

6. Вступні випробування у Військовому провести 19 - 22 серпня 2020 року:

Проходження військово-лікарської комісії - 19 серпня 2020 року.

Перевірка рівня фізичної підготовки - 20 серпня 2020 року.

Проходження професійно-психологічного відбору - 21 серпня 2020 року.

Співбесіда на засіданні приймальної комісії з прийому слухачів на навчання - 22 серпня 2020 року.

7. Доведення рейтингових списків 22.08.2020 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації за адресою м. Київ вулиця Московська 45/1.

8. Прийом оригіналів документів 22.08.2020 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації за адресою м. Київ вулиця Московська 45/1.

Детальну інформацію дивіться:

Правила прийому до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут на “Курси лідерства офіцерського складу” тактичного рівня у 2020 році

Додаткову інформацію про вступ до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації можна отримати електронною поштою за адресою:

vitivstup@viti.edu.ua

vitivstup@ukr.net

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх