УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Перевірка на плагіатРекомендації щодо запобігання академічному плагіату та його виявлення в наукових роботах (лист МОН від 15.08.2018 р. № 1/11-8681)

Запобігання окремих проблем і помилок у практиках забезпечення академічної доброчесності (лист МОН від 20.05.2020 р. № 1/9-263)Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут укладено Договір про співпрацю з компанією «Unicheck Україна». Документ передбачає вільний доступ до онлайн-сервісу Unicheck (https://unicheck.com/), (код за ДК 021:2015; 72310000-1: Послуги з обробки даних, а саме, доступ та використання комп’ютерної програми, бази даних через інтерфейс, доступний в мережі інтернет для порівняння змісту текстових документів в електронному вигляді). Науково-педагогічні та наукові працівники інституту, здобувачі вищої освіти мають змогу безкоштовно перевіряти дисертації, кваліфікаційні роботи, навчально-методичні видання, статті на предмет несанкціонованих текстових запозичень.

Договір про надання послуг

Unicheck — онлайн-сервіс пошуку плагіату, який перевіряє текстові документи на наявність запозичених частин тексту з відкритих джерел в Інтернеті чи внутрішньої бази документів.Сервіс підтримує doc, .docx, .rtf, .txt, .odt, .html, .zip та .pdf формати.

Робота сервісу не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення або спеціального обладнання, необхідно мати лише комп'ютер, браузер і доступ до інтернету. Система здатна на автоматичне визначення заміни символів і літер в тексті, а також на зворотну автоматичну підстановку в текст правильних символів і пошук на плагіат модифікованої версїї. Сторінка тексту перевіряється за 2-4 секунди. В результаті перевірки система видає звіт, який містить різнокольорові маркери в тексті, якими виділяється плагіат, посилання та цитати. Також в звіті можливо переглянути джерела плагіату та виключити цитати і джерела з невеликою кількістю текстових збігів з результатів пошуку. Перевірка здійснюється online через Інтернет.


Огляд онлайн-сервісу Unicheck перевірки плагіат

Інструкція користувача корпоративного інститутського акаунту

Перейдіть на сторінку та увійдіть у свій Unicheck-акаунт адміністратора

Перейдіть на сторінку та увійдіть у свій Unicheck-акаунт викладача

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх