Телефон Приймальної комісії: (044) 323-26-57            Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Наукова робота курсантів


Наукова робота курсантів є окремим видом наукової і науково-технічної діяльності, яка проводиться в інституті під керівництвом наукових і науково-педагогічних працівників.

Метою наукової роботи курсантів у військовому інституті є підвищення якості підготовки офіцерських кадрів, розвиток в них творчого мислення, набуття навичок дослідницької роботи, творчого підходу до вирішення задач бойового застосування з питань телекомунікацій та інформатизації а також вивчення основ організації та проведення наукових досліджень.

В системі військово-наукової роботи курсантів інституту функціонує воєнно-наукове товариство (ВНТ), робота якого регламентується відповідно Положення про воєнно-наукове товариство курсантів інституту.

Організована робота військово-наукових товариств курсантів яка являлась складовим елементом наукової роботи, а також тісно пов’язана з навчальним процесом в інституті.

До складу товариства на цей час входить 12 гуртків чисельністю понад 200 курсантів, які активно залучаються до виконання науково-дослідних робіт, написання наукових праць, участі в різноманітних конкурсах, олімпіадах, конференціях, семінарах.

На протязі навчального року курсанти інституту беруть активну участь у заходах, які проводяться інститутом, Міністерством оборони України, Міністерством освіти і науки України, іншими вищими навчальними закладами.

Щорічно беруть участь та отримують призові місця у Міжнародному конкурсі з української мови імені П. Яцика та у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Активну участь беруть наші курсанти в студентських науково-практичних конференціях, олімпіадах, інтернет-олімпіадах, виставках:

  жовтень 2018

 • Щорічна виставка MUK EXPO 2019;
 • Міжнародна виставка “Зброя та безпека”.
 • листопад 2018

 • VІІ Всеукраїнський студентський турнір з історії;
 • ІV Всеукраїнська курсантсько-студентська науково-практична конференція “Національна безпека України: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення”.
 • грудень 2018

 • V міжнародний форум “Інформаційна безпека: актуальні тренди 2018”;
 • Всеукраїнський форум “Безпечна країна”.
 • березень 2019

 • Міжнародні змагання Google HashCode 2019;
 • Змагання фахівців з програмування НАТО “TIDE Hackathon 2019”;
 • Науково-практична конференція: “Боротьба за незалежність: революція, державність, соборність”.
 • квітень 2019

 • Всеукраїнська Інтернет-олімпіада;
 • Перша Міжнародна науково-практична конференція “Проблеми кібербезпеки інформаційно-телекомунікаційних систем”;
 • Регіональна міжвузівська олімпіада з математики серед курсантів вищих навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству оборони України та Міністерству внутрішніх справ України;
 • Круглий стіл “Current Trends in Phonetic Studies”;
 • XVII Міжнародна молодіжна науково – практична конференція “Історія розвитку науки, техніки та освіти”;
 • Круглий стіл на тему: “Засади формування української армії: історичний та філософський аспекти”
 • травень 2019

 • Другий Національний оборонний хакатон/Second Ukrainian Defence Hackathon.
 • червень 2019

 • III міжнародна науково-практична конференція “Проблеми та шляхи захисту інформаційно-психологічної і духовної безпеки особи, суспільства, держави”.

В квітні – червні в інституті проводиться щорічний конкурс на кращу наукову роботу серед курсантів, присвячений Дню науки України, який регламентується Положенням про конкурс наукових робіт серед курсантів інституту.

В минулому навчальному році на конкурс було подано 16 робіт, 12 із них отримали дипломи переможців І, ІІ, ІІІ ступенів. Кращі роботи пропонуються для участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, де наші курсанти і студенти активно беруть участь і отримують призові місця.

У 2018/2019 навчальному році на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей інститут представив 6 робіт, за результатами другого туру  диплом ІІІ ступеня з галузі “Військові науки”.

Підсумки своєї наукової діяльності за навчальний рік курсанти інституту підводять на щорічній конференції воєнно-наукового товариства інституту, де на пленарному та на секційних засіданнях з доповідями мають можливість виступити з апробацією результатів своїх дипломних робіт члени гуртків, переможці інститутського конкурсу наукових робіт.

В травні 2019 року на ХVІІІ воєнно-науковій конференції курсантів інституту взяли участь 203 курсанти, на пленарних та секційних засіданнях було заслухано та обговорено 108 доповідей. За результатами конференції виданий Збірник матеріалів ХVІІІ воєнно-наукової конференції курсантів ВІТІ.

ОСНОВНІ ЗАХОДИ, ЗАПЛАНОВАНІ НА 2020/2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Назва заходу

Орієнтований термін проведення

Проведення І етапу X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка

листопад 2020 р.

Проведення І етапу ХX Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика

листопад-грудень 2020 р.

Перший етап конкурсу на кращий науковий реферат з воєнної історії України

квітень 2021 р.

Проведення олімпіад з навчальних дисциплін та спеціальностей серед курсантів інституту

грудень 2021 р. ‒ квітень 2020 р.

Проведення воєнно-наукової конференції курсантів інституту

травень – червень 2020 р.

Проведення інститутського конкурсу на кращу наукову роботу серед курсантів інституту

березень – травень – червень 2021 р.

Проведення воєнно-наукової конференції курсантів інституту

травень – червень 2021 р.

І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

грудень 2019 р. – лютий 2021 р.

Участь курсантів інституту у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

березень – квітень 2021 р.

Участь курсантів інституту у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади

березень ‒ травень 2021 р.


Запрошуємо курсантів інституту взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 році

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх