22 лютого 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Наукова робота курсантів


Наукова робота курсантів є окремим видом наукової і науково-технічної діяльності, яка проводиться в інституті під керівництвом наукових і науково-педагогічних працівників.

Метою наукової роботи курсантів у військовому інституті є підвищення якості підготовки офіцерських кадрів, розвиток в них творчого мислення, набуття навичок дослідницької роботи, творчого підходу до вирішення задач бойового застосування з питань телекомунікацій та інформатизації а також вивчення основ організації та проведення наукових досліджень.

В системі військово-наукової роботи курсантів інституту функціонує воєнно-наукове товариство (ВНТ), робота якого регламентується відповідно Положення про воєнно-наукове товариство курсантів інституту.

Організована робота військово-наукових товариств курсантів яка являлась складовим елементом наукової роботи, а також тісно пов’язана з навчальним процесом в інституті.

До складу товариства на цей час входить 12 гуртків чисельністю понад 200 курсантів, які активно залучаються до виконання науково-дослідних робіт, написання наукових праць, участі в різноманітних конкурсах, олімпіадах, конференціях, семінарах.

На протязі навчального року курсанти інституту беруть активну участь у заходах, які проводяться інститутом, Міністерством оборони України, Міністерством освіти і науки України, іншими вищими навчальними закладами.

У фінальному етапі XVIІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика курсант посів перше місце.

У Першому національному Хакатоні в галузі безпеки і оборони України 2018, команда ВІТІ “MITI Hedgehogs” зайняла перше місце в комбінованому змаганні. (У 2017 році в Хакатоні який проводився в Лондоні дві команди від України, до складу яких входили курсанти ВІТІ, посіли два перших місця з таких дисциплін як “Modeling Challenge” та “Coding Chellenge”.

У змаганнях серед фахівців з програмування НАТО „TIDE Hackathon - 2018” у Чорногорії призові місця зайняла команда ВІТІ, до складу якої входили офіцери-випускники інституту та курсанти.

Активну участь брали наші курсанти в студентських науково-практичній конференціях, олімпіадах, інтернет-олімпіадах.

У 2018 році курсанти інституту посіли перше та друге місця у Всеукраїнській інтернет олімпіаді з англійської мови.

В листопаді 2018 року команда від інституту отримала місце у півфіналі VII всеукраїнського турніру з історії.

Наукові розробки воєнно-наукового гуртка кафедри спеціальних засобів зв’язку та радіотехнічних засобів було представлено на міжнародній виставці ”Зброя і безпека – 2018”.

В квітні – червні в інституті проводиться щорічний конкурс на кращу наукову працю серед курсантів, присвячений Дню науки України, якій регламентується Положенням про конкурс наукових робіт серед курсантів інституту.

В минулому навчальному році на конкурс було подано 26 робіт, 17 із них отримали дипломи переможців І, ІІ, ІІІ ступенів. Кращі роботи пропонуються для участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з з галузей знань і спеціальностей, де наші курсанти і студенти активно беруть участь і отримають призові місця.

У 2017/2018 навчальному році на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей отримали дипломи ІІІ ступеня у галузях „Військові науки” та „Кібербезпека”.

Підсумки своєї наукової діяльності за навчальний рік курсанти інституту підводять на щорічній конференції воєнно-наукового товариства інституту, де на пленарному та на секційних засіданнях з доповідями мають можливість виступити з апробацією результатів своїх дипломних робіт члени гуртків, переможці інститутського конкурсу наукових робіт.

В червні 2018 року на ХVІІ воєнно-науковій конференції курсантів інституту взяли участь 234 курсанти, на пленарних та секційних засіданнях було заслухано та обговорено 127 доповідей. За результатами конференції виданий Збірник матеріалів ХVІІ воєнно-науковій конференції курсантів ВІТІ.

ОСНОВНІ ЗАХОДИ, ЗАПЛАНОВАНІ НА 2018/2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Назва заходу

Орієнтований термін проведення

Проведення І етапу ІX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка

листопад 2018 р.

Проведення І етапу ХІX Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика

листопад-грудень 2018 р.

Проведення олімпіад з навчальних дисциплін та спеціальностей серед курсантів інституту

грудень 2019 р. ‒ квітень 2019 р.

Проведення інститутського конкурсу на кращу наукову роботу серед курсантів інституту

березень – травень – червень 2019 р.

Проведення воєнно-наукової конференції курсантів інституту

травень – червень 2019 р.

І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

грудень 2019 р.

Участь курсантів інституту у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

березень – квітень 2019 р.

Участь курсантів інституту у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади

березень ‒ травень 2019 р.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх