Cпартакіада Збройних Сил України серед вищих військових навчальних закладів - змагання з міні-футболу

Добавлено: 03.03.2019 Переглянуто: 658

В період з 26 лютого по 01 березня на базі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, в рамках Спартакіади Збройних Сил України серед вищих військових навчальних закладів відбулися змагання з міні-футболу.

Наша команда гідно представила наш навчальний заклад ,зайнявши в загальному командному заліку почесне п’яте місце!

Збірній команді інституту вдалося здобути перемогу над такими суперниками:

Інститут Військово-морських, сил в цьому матчі було зафіксовано рахунок 11:2 на користь нашого інституту;

з рахунком 4:2 на нашу користь гра закінчилася з Харківським інститутом танкових військ;

в київському дербі, де зустрічались команди Військового інституту Київського університету ім. Т.Г. Шевченка та Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут, наша команда не залишивши шансів обіграла суперника з рахунком 6:2.

Команду готували підполковник Лебідь Євген та майор Литвиненко Андрій.

Тож побажаємо нашій команді в майбутньому тільки перемог!!!