Заключне засідання Екзаменаційної комісії щодо присудження ступеня вищої освіти "бакалавр" курсантам 4-х курсів

Добавлено: 23.02.2019 Переглянуто: 1396

Голова екзаменаційної комісії, начальник зв'язку ВМС – заступник начальника штабу зі зв'язку та інформатизації Командування ВМС ЗСУ капітан 1 рангу Вадим Кутигін, 22 лютого 2019 підвів підсумки роботи екзаменаційної комісії щодо присудження ступеня вищої освіти "бакалавр" курсантам 4-х курсів, яка працювала з 11 лютого по 22 лютого 2019 року в інституті.

Зокрема було відмічено досить високий рівень підготовки курсантів 4-х курсів, 2 курсанта отримали дипломи з відзнакою.

Після виступу капітана 1 рангу Кутигіна В.В., секретар екзаменаційної комісії оголосив Рішення екзаменаційної комісії, яке одностайним голосуванням було прийняте всіма членами екзаменаційної комісії.

Начальник інституту полковник Євген Степаненко від імені всього особового складу, подякував всім членам екзаменаційної комісії за плідну та не упереджену роботу і завірив, що колектив інституту і надалі буде проводити роботу щодо покращення якості навчання.