Переможці Першого етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Добавлено: 05.02.2019 Переглянуто: 1320

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут підведені підсумки першого етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

На підставі висновків конкурсної комісії серед 43 курсантів які приймали участь у першому етапі конкурсу, визначено переможців:

І місце – солдат ДЯЧЕНКО Анастасія Юріївна, курсант 283 навчальної групи;

ІІ місце – солдат СОРОКА Дарина Вікторівна, курсант 271 навчальної групи, солдат ДЄЄВ Володимир Борисович, курсант 253 навчальної групи,

ІІІ місце – солдат МАРФИЧ Андрій Олександрович, курсант 273 навчальної групи, солдат ХАРЛАНЧУК Дар’я Олегівна, курсант 283 навчальної групи та солдат ДОБРОШТАН Олексій Сергійович, курсант 271 навчальної групи.

Від командування інституту переможців привітав заступник начальника інституту з морально-психологічного забезпечення полковник ПЕТРОВСЬКИЙ Олег Євгенович. Переможці нагороджені відповідними дипломами.

Вітаємо переможців, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи всю глибину і значення рідної мови!