Харчова революція у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут триває

Добавлено: 17.01.2019 Переглянуто: 1341

Вже більше року курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут харчуються за системою нового харчування у Збройних Силах України, але на цьому прогрес якісного та сучасного харчування у інституті не закінчується.

Нещодавно на території ВІТІ було відкрито буфет, у якому є абсолютно вся продукція – від легкого печива до швидких гарячих обідів. Офіцери та курсанти інституту були приємно вражені позитивними змінами в улюбленому навчальному закладі.

Сучасний дизайн, тепла та затишна атмосфера – те що треба при відпочинку та прийомі їжі.