УВАГА!!! У зв'язку з проведенням пробного ЗНО з української мови і літератури — 16 березня, з історії України, математики, географії, фізики, іноземних мов — 23 березня. ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут буде проведений у неділю 24 березня 2019 року, запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на 10:00. Адреса: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

Центральні курси підвищення кваліфікації офіцерів – фахівців зв'язку

Добавлено: 09.01.2019 Переглянуто: 714

08.01.2019 року в інституті розпочались Центральні курси підвищення кваліфікації офіцерів командної ланки військових частин і підрозділів зв’язку та курси підвищення кваліфікації офіцерів з питань розвитку і забезпечення функціонування телекомунікаційних мереж.

На дані курси підвищення кваліфікації залучені офіцери – зв’язківці всіх видів Збройних Сил України.

Провідні науково-педагогічні працівники інституту нададуть слухачам курсів нових знань, умінь і практичних навичок для виконання обов'язків за посадами, які передбачають забезпечення якісної експлуатації новітніх військових засобів зв’язку.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net