Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Центральні курси підвищення кваліфікації офіцерів – фахівців зв'язку

Добавлено: 09.01.2019 Переглянуто: 770

08.01.2019 року в інституті розпочались Центральні курси підвищення кваліфікації офіцерів командної ланки військових частин і підрозділів зв’язку та курси підвищення кваліфікації офіцерів з питань розвитку і забезпечення функціонування телекомунікаційних мереж.

На дані курси підвищення кваліфікації залучені офіцери – зв’язківці всіх видів Збройних Сил України.

Провідні науково-педагогічні працівники інституту нададуть слухачам курсів нових знань, умінь і практичних навичок для виконання обов'язків за посадами, які передбачають забезпечення якісної експлуатації новітніх військових засобів зв’язку.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net