У бібліотеці інституту розміщено виставку «Нові надходження художнього фонду»

Добавлено: 26.12.2018 Переглянуто: 842

Шановні користувачі бібліотеки! Повідомдяємо Вас, що в бібліотеці ВІТІ з розміщено виставку «Нові надходження художнього фонду».

Представлені на даній виставці книги мають патріотичний зміст, в них розповідається про українських героїв сучасних та минулих часів, українців які зробили значний внесок в побудову нової української незалежної держави, не шкодуючи для цього ні сил ні навіть власного життя. «Душу й тіло ми положим за нашу свободу» - назва книги Миколи Лазаровича, як найкраще відображає тематику книг представлених на виставці.

Бібліотека ВІТІ запрошує всіх небайдужих до долі своєї батьківщини користувачів бібліотеки відвідати дану книжкову виставку!