У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут зв’язківці вивчили можливості програмно-апаратного комплексу “Кропива”

Добавлено: 14.12.2018 Переглянуто: 1197

На кафедрі Комп’ютерних інформаційних технологій факультету Інформаційних технологій Військового інституту телекомунікацій та інформатизації впродовж трьох навчальних днів представники ТОВ “Конструкторське бюро “Логіка” детально розповіли про основні можливості, програмний інтерфейс та особливості архітектурної будови програмно-апаратного комплексу “Кропива”.

Слухачі безпосередньо від розробника отримали вичерпну інформацію про роль, місце та цільові завдання ПАК “Кропива”, який створено на базі захищеного планшетного комп’ютера під керуванням ОС Android, з’ясували склад, структуру і функціонал програмного забезпечення “Кропива Мапа”.

Окрім теорії, зв’язківці на практиці відпрацювали навички з організації інформаційної мережі для реалізації типових сценаріїв обміну інформацією та опрацювання основних сценаріїв використання комплексу “Кропива”.

По закінченню цих курсів представник ТОВ "Конструкторське бюро “Логіка” вручив офіцерам сертифікати інструкторів з встановлення, налаштування та супроводження програмного комплексу “Кропива”.