УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Кібербезпека України та Італії: від спільних тренувань до зміцнення національних систем

Добавлено: 11.12.2018 Переглянуто: 1150


Тренувати спільно кібервоїнів. Таку пропозицію озвучили у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут представникам кібернетичної безпеки Збройних Сил Італійської Республіки, які перебували з робочим візитом у навчальному закладі.

Перспективною платформою для цього якраз і є Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, зазначили учасники зустрічі.

Представник Головного Штабу оборони Збройних Сил Італійської республіки полковник Феліче ДЕ РОЗА відзначив високий рівень організації підготовки курсантів та слухачів інституту, потужну наукову та наявну матеріально-технічну базу інституту для підготовки фахівців у сфері кібернетичної безпеки, а також ознайомив присутніх з досвідом Збройних Сил Італійської Республіки в організації та функціонуванні національної системи кібербезпеки.

Представники України та Італії обговорили питання подальшого двостороннього співробітництва. В робочій зустрічі взяли участь й фахівці Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу ЗС України.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх