Участь курсантів інституту прийняли участь у П'ятому міжнародному форумі «Інформаційна безпека: актуальні тренди 2018»

Добавлено: 08.12.2018 Переглянуто: 454

8 грудня 2018 року курсанти прийняли участь у П'ятому міжнародному форумі «Інформаційна безпека: актуальні тренди 2018», який відбувся у Київському Університеті імені Бориса Грінченка.

Збереження інформаційного суверенітету, формування ефективної системи безпеки в інформаційній сфері України, яка часто є об’єктом зовнішньої інформаційної експансії, маніпулятивних пропагандистських технологій та руйнівного інформаційного вторгнення, обумовили актуальність цього заходу.

Головна мета форуму – підбиття підсумків року щодо ідентифікації та протидії інформаційним загрозам та гібридним агресіям, була досягнута під час панельної дискусії «Тренди та перспективи розвитку безпекових технологій 2018-2019 років», скайп-конференції, тематичних презентацій та майстер-класів у напрямках «Гуманітарні безпекові технології» та «Hi-Tech та психотехнології у безпековому секторі».

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net