Курсанти 5 курсу спеціальності Кібербезпека прийняли участь у змаганнях з кібербезпеки Deloitte CTF Battle

Добавлено: 07.12.2018 Переглянуто: 879

CTF (Capture the flag) – це командна гра, головною метою якої є захоплення «прапора» у противника. Під час CTF-змагань є оцінюються вміння учасників атакувати та захищати комп’ютерні системи.

Під час змагань кожній команді видається сервер, як правило віртуальний, який містить ряд сервісів: веб, електронної пошти тощо. Сервіси мають ряд вразливостей, які спеціально вносяться організаторами змагань. Суть гри полягає в забезпеченні працездатності власних сервісів – захист «прапорів», та захопленні «прапорів» противника шляхом нанесення кібератак.

Курсанти 5 курсу зі спеціальності Кібербезпека Подстєвой В.О., Подвойська А.В., Очкас О.О. факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут приймали участь у CTF-змаганням які організовувала компанія Deloitte.

Умовою реєстрації на змаганнях було виконання практичного завдання з пошуку «прапора» у зрізі цифрових даних. За результатами успішного виконання даного завдання курсантів було допущено до участі у змаганнях.

В ході змагань вирішувалось 9 практичних завдань по реалізації аналізу та виявлення конфіденційних даних в трафіку IP телефонії, реалізації атак Brute Force, SQL-ін'єкцій та пошуку вразливостей веб-ресурсів.