УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

На факультеті Телекомунікаційних систем відзначили кращих військовослужбовців з нагоди Дня Збройних Сил України

Добавлено: 06.12.2018 Переглянуто: 861


6 Грудня — це свято Збройних Сил України та пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших воїнів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

Ми, саме ми, сучасні Збройні Сили України, стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців нацизму. Мужність і професіоналізм, виявлені українськими військовими у ході миротворчих операцій та Операції Об’єднаних Сил на Сході України вже здобули молодому українському війську повагу і вдячність у світі.

У цей день, 6 грудня 2018 року, начальник факультету Телекомунікаційних систем привітав особовий склад факультету із цим знаменним днем від імені начальника інституту, Голови Київської міської державної адміністрації, Голови Печерської районної у місті Києві державної адміністрації та від себе особисто.

Ми впевнені в тому, що Збройні Сили України і надалі з честю виконуватимуть свій обов’язок перед Батьківщиною, надійно захищатимуть мир і спокій українського народу. Зі святом, любі захисники!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх