На факультеті Телекомунікаційних систем відзначили кращих військовослужбовців з нагоди Дня Збройних Сил України

Добавлено: 06.12.2018 Переглянуто: 861

6 Грудня — це свято Збройних Сил України та пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших воїнів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

Ми, саме ми, сучасні Збройні Сили України, стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців нацизму. Мужність і професіоналізм, виявлені українськими військовими у ході миротворчих операцій та Операції Об’єднаних Сил на Сході України вже здобули молодому українському війську повагу і вдячність у світі.

У цей день, 6 грудня 2018 року, начальник факультету Телекомунікаційних систем привітав особовий склад факультету із цим знаменним днем від імені начальника інституту, Голови Київської міської державної адміністрації, Голови Печерської районної у місті Києві державної адміністрації та від себе особисто.

Ми впевнені в тому, що Збройні Сили України і надалі з честю виконуватимуть свій обов’язок перед Батьківщиною, надійно захищатимуть мир і спокій українського народу. Зі святом, любі захисники!