Заняття з курсантами випускного курсу факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку на базі військової частини А-0351

Добавлено: 10.11.2018 Переглянуто: 1306

10 листопада 2018 року за погодженням Головного управління зв’язку та інформаційних систем ГШ ЗСУ та командування військової частини А-0351 було проведено заняття з курсантами випускного курсу факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку.

Під час заняття курсанти ознайомились з:

• організаційно-штатною структурою військової частини;
  • основними завданнями, що вирішують підрозділи військової частини;
  • основними положеннями оперативно-технічної служби;
  • можливостями новітньої техніки та озброєння.

Отримані знання, курсанти в подальшому будуть використовувати в процесі навчання в інституті та після випуску – під час проходження служби за обраною спеціальністю.

• © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.