УВАГА!!! У зв'язку з проведенням пробного ЗНО з української мови і літератури — 16 березня, з історії України, математики, географії, фізики, іноземних мов — 23 березня. ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут буде проведений у неділю 24 березня 2019 року, запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на 10:00. Адреса: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

Курсанти факультету Телекомунікаційних систем відвідали Національний військово-історичний музей України

Добавлено: 28.10.2018 Переглянуто: 416

28.10.2018 курсанти факультету Телекомунікаційних систем відвідали Національний військово-історичний музей України, де була представлена виставка історії ООС (АТО). У експозиційному просторі виставки кожен мав нагоду пірнути у сучасну історію нашої держави.

Гібридна війна, складна доля мешканців Донбасу, агресія Росії та нескінченний патріотизм сучасних реформаторів-державотворців – українських військових показані філігранною музейною мовою…Ця мова, така проста та витончена, зрозуміла кожному, залишила спогади у серцях курсантів; когось наштовхнула на свої думки та переживання…найголовніше – нікого не лишила байдужим до того, що відбувається тут…поряд з нами…відбувається в нашій рідній країні.

Державні прапори, подаровані військовим, дошки слави та пошани, залишки техніки та зброї – часточки нашої боротьби за незалежність та волю.

Абсолютно всі курсанти уважно слухали екскурсовода та роздивлялись експозиції. Незабутні враження супроводжували усіх учасників подорожі в історичну сучасність протягом виставки та після неї.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net