15 грудня 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         22 грудня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Залучення молодих офіцерів до роботи з курсантам-випускникам

Добавлено: 10.10.2018 Переглянуто: 254

Відкритість кафедр інституту до молодих офіцерів на етапі формування в них професійних та педагогічних навичок – ця тема важлива як для командування факультетів, так і для вишу в цілому.

Так, знання та навички випускникам передає ТВО начальника навчально-лабораторного комплексу кафедри Основ побудови військових інформаційно-телекомунікаційних систем старший лейтенант Юлія Болотюк. Молодий офіцер, програміст за освітою, швидко опанувала посаду інженера навчально-лабораторного комплексу кафедри, яка призначена для вивчення принципів архітектурної будови та функцінування транспортних мереж та мереж доступу на основі сучасного комунікаційного обладнання (маршрутизаторів та комутаторів Cisco, медіа-конверторів, радіо-шлюзів), обладнання IP-телефонії (IP АТС Asterisk, VoIP Cisco, IP Phone Cisco), обладнання відео конференц зв'язку та передачі відео-контенту.

Курсанти 5-курсу факультету телекомунікаційних систем під керівництвом начальника навчально-лабораторного комплексу отримують на базі навчальної лабораторії Основ побудови військових інформаційно-телекомунікаційних систем практичні навички з підтримки складного устаткування в працездатному стані та готовності до проведення занять.

“Впровадження наставництва на кафедрі дає можливість управляти процесом професійного становлення майбутніх офіцерів-зв'язківців, допомагає молодому офіцеру працювати з випускниками у тісному контакті, за якого передача останнім знань, умінь і навичок, розвиток їхніх професійних здібностей, набуття професійних знань є найбільш ефективним” – зазначив начальник кафедри доктор технічних наук полковник Василій Кузавков .

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net