Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Свято сильних, мужніх і безстрашних

Добавлено: 10.10.2018 Переглянуто: 622

З нагоди Дня захисника України бібліотека інституту з 10 по 16 жовтня 2018 року проводить тематичну виставку "Свято сильних, мужніх і безстрашних".

14 жовтня, на Покрову, українці відзначатимуть велике державне свято — День захисника України.

Це свято пам’яті про наших предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги. Це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від зазіхань північного сусіда-агресора, та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави.

Запрошуємо усіх охочих відвідати виставку.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net