20 жовтня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                                                 Запрошуємо до участі у ХІ науково-практичній конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 8 – 9 листопада 2018 року

Участь завідувача кафедри іноземних мов Капанайко І.Я. у міжнародному практичному семінарі «Технології у процесі стабільного розвитку» (Нью Йорк, США)

Добавлено: 08.10.2018 Переглянуто: 158

З 28 вересня по 2 жовтня завідувач кафедри іноземних мов Капанайко І.Я. брала участь у міжнародному практичному семінарі «Технології у процесі стабільного розвитку» (Нью Йорк, США) за підтримки IEEE (світової американської організації технологічних розробок).

Завдяки Travel Grant Капанайко І.Я. мала можливість працювати над проектом щодо застосування технологій у сфері освіти, а власне у вивченні іноземних мов.

Здобуті знання і навички заплановано використати в навчальному процесі кафедри іноземних мов Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net