Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            Відкрий світ можливостей: Військовий інститут запрошує на онлайн-екскурсії            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році

Офіцери і курсанти учасники бойових дій Військового інституту прийняли участь у забігу «Гордість Нації: Ветеранська Десятка»

Добавлено: 07.10.2018 Переглянуто: 1110

Сьогодні, 7 жовтня в Києві, напередодні Дня захисника України, за ініціативою Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників АТО, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інше захворювання під час участі в АТО Вадима Свириденка був проведений забіг міжнародного формату «Гордість Нації: ветеранська десятка» на 10 кілометрів в рамках Wizz Air Kyiv City Marathon 2018 та Марафону морської піхоти в США. А всього в забігу взяло участь майже 12 тис. осіб.

Для офіцерів і курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут було почесно прийняти участь у цьому марафоні, щоб віддати шану тим воїнам, хто не повернувся з війни захищаючи Україну в боротьбі з російським агресором на сході нашої держави, підтримати тих захисників, хто отримав поранення і каліцтва після участі в бойових діях АТО/ООС.

У забігу взяли участь 14 військовослужбовців інституту. Дистанція забігу була на 10 км за таким маршрутом: Майдан Незалежності-Паркова алея-Музей Другої Світової війни-Паркова алея-Майдан Незалежності.

Переможцем серед курсантів інституту став курсант 171 навчальної групи молодший сержант ГАВРИЛОВ Д.І., який подолав дистанцію 10 км за 46 хв. 11 секунд, серед офіцерів майор СТОЙЧЕВ М.І., який фінішував через 55 хвилин 56,6 секунд, полковник ПЕТРОВСЬКИЙ О.Є. подолав дистанцію за 1 годину 10 хвилин 39.8 секунд.

Довідково:

Вдруге поспіль переможцем марафонської дистанції став Артем Піддубний з Бахмута Донецької області, який подолав 42,195 км за 2 години 28 хвилин 29 секунд. Киянин Володимир Васьков, який посів друге місце, фінішував через 6 хвилин 19 секунд (2:34.48), а бронзовий призер також представник Києва Сергій Попов поступився переможцю більше восьми хвилин (2:36.31). У дівчат чемпіонкою Wizz Air Kyiv City Marathon 2018 стала одеситка Юлія Тарасова. Її час 2:54.14. Друге місце посіла Валентина Полтавська (2:57.09), а третьою стала минулорічна переможниця Київського марафону Ірина Масник (2:59.58). Національний рекорд України встановив рятувальник Володимир Сковородко, який подолав марафон у повній пожежній амуніції вагою 18 кг за 5 годин 11 хвилин 28 секунд.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]