20 жовтня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                                                 Запрошуємо до участі у ХІ науково-практичній конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 8 – 9 листопада 2018 року

Шановні колеги, Військовий інститут запрошує взяти участь у роботі XІ науково-практичної конференції

Добавлено: 25.09.2018 Переглянуто: 297

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі  XІ науково-практичної конференції “Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

МЕТА КОНФЕРЕНЦІЇ

Аналіз стану та обмін досвідом з питань розробки, застосування та перспектив розвитку інформаційно-телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення з урахуванням досвіду операції Об’єднаних сил.

НАУКОВІ НАПРЯМКИ:

1. Інформаційні системи та мережі, системи підтримки прийняття рішень спеціального призначення.

2. Стан і розвиток автоматизованих систем управління військами та зброєю.

3. Проблеми захисту інформації в спеціальних інформаційно-комунікаційних системах.

4. Сучасні проблеми технічного та метрологічного забезпечення зв’язку.

5. Тенденції розвитку засобів зв’язку та автоматизації.

6. Бойове застосування систем зв’язку та автоматизації Збройних Сил України.

7. Напрями вдосконалення підготовки військових фахівців.

Інформаційне повідомлення

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net