До 30.09.2018 року продовжено конкурсний відбір на кафедру військової підготовки ВІТІ, запрошуємо громадян України на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефонами: (044) 256-23-94; (044) 256-22-59; (067) 490-71-13; (099) 077-55-59; (093) 520-29-41.

Курсанти-зв'язківці підтримали Нескорених

Добавлено: 10.09.2018 Переглянуто: 337

«INVICTUS GAMES» – саме під таким гаслом на підтримку Національної збірної України, яка у жовтні вирушить на «Ігри нескорених» до австралійського Сіднею, у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулося спортивне свято, присвячене Дню фізичної культури та спорту.

У змаганнях взяли участь команди першокурсників трьох факультетів військового вишу. Між курсантськими спортивними командами відбулися змагання з міні-футболу, перетягування канату, військово-спортивної та зустрічної естафети.

– Усі учасники свята виявили жагу до перемоги та показали високі спортивні результати. Особливо приємно здивували дівчата-першокурсниці. Під час виконання складних спортивних елементів емоції переповнювали курсантів і вболівальників. Хвилювання, бажання перемогти й стати сильнішим було притаманне кожному учаснику змагань, –зауважив головний суддя змагань, начальник кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту полковник Юрій Бичіхін.

За результатами змагань переможцем у військово-спортивній естафеті стала команда факультету Інформаційних технологій. Футбольний турнір та зустрічну естафету виграла збірна факультету Телекомунікаційних систем. У перетягуванні канату золото здобула команда факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку.

Загалом, у загальному підсумку змагань переможцем спортивного свята став факультет Телекомунікаційних систем. Усі призери були нагороджені призами та дипломами.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net