17 листопада 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         24 листопада 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Курсанти-зв'язківці підтримали Нескорених

Добавлено: 10.09.2018 Переглянуто: 418

«INVICTUS GAMES» – саме під таким гаслом на підтримку Національної збірної України, яка у жовтні вирушить на «Ігри нескорених» до австралійського Сіднею, у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулося спортивне свято, присвячене Дню фізичної культури та спорту.

У змаганнях взяли участь команди першокурсників трьох факультетів військового вишу. Між курсантськими спортивними командами відбулися змагання з міні-футболу, перетягування канату, військово-спортивної та зустрічної естафети.

– Усі учасники свята виявили жагу до перемоги та показали високі спортивні результати. Особливо приємно здивували дівчата-першокурсниці. Під час виконання складних спортивних елементів емоції переповнювали курсантів і вболівальників. Хвилювання, бажання перемогти й стати сильнішим було притаманне кожному учаснику змагань, –зауважив головний суддя змагань, начальник кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту полковник Юрій Бичіхін.

За результатами змагань переможцем у військово-спортивній естафеті стала команда факультету Інформаційних технологій. Футбольний турнір та зустрічну естафету виграла збірна факультету Телекомунікаційних систем. У перетягуванні канату золото здобула команда факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку.

Загалом, у загальному підсумку змагань переможцем спортивного свята став факультет Телекомунікаційних систем. Усі призери були нагороджені призами та дипломами.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net