Першокурсники Військового коледжу сержантського складу інституту удосконалюють навички стрільби

Добавлено: 21.08.2018 Переглянуто: 1107

У Військовому коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації з першокурсниками набору 2018 року на полігоні Навчального центру військ зв'язку ЗС України в м. Полтава були проведені практичні заняття з вогневої підготовки - виконання вправ навчальних стрільб із стрілецької зброї (день/ніч). На стрільбищі навчального центру курсанти навчилися практично діяти на вогневому рубежі, дотримуватися правил заходів безпеки при виконанні вправ навчальних стрільб та вдосконалили навички з володіння стрілецькою зброєю в світлу та в темну пору доби.

Майбутній сержант-зв'язківець зможе підготовити особовий склад до дій в умовах реального бою лише за умови досконалого володіння своєю штатною зброєю, вмінню влучно стріляти, бути фізично та психологічно загартованим, ці знання та навички курсанти повинні закріпити на практиці та відпрацювати їх до автоматизму протягом усього періоду навчання, — наголосив начальник Військового коледжу полковник Кирило Злобін.