17 листопада 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         24 листопада 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                        

Свято Всемилостивого Спасу та Пресвятої Богородиці

Добавлено: 14.08.2018 Переглянуто: 245


В Україні 14 серпня відзначається Свято Всемилостивого Спасу та Пресвятої Богородиці, та починається перший день Успенського посту. За українськими традиціями в цей день у церквах святять воду, квіти й мак. З ранку до церкви лине цілий карнавал осінніх квітів. Дівчата, жінки, хлопці й чоловіки - всі по-святковому вбрані йдуть до церкви й несуть на посвяту великі китиці квітів та достиглі голівки маку.

На підтримання національних традицій сумісно Релігійною громадою Свято-Покровської церкви м. Полтави курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, прийняли участь в святковій літургії з нагоди свята, та були освячені настоятелем церкви протоієреєм Миколаєм Храпач. Метою цього заходу було вшанування традицій Української православної церкви, яка пропагувала в обрядах народу здоровий спосіб життя.

Також в цей день в Свято-Покровській церкві проходили заходи вшанування українських повстанців Коліївщини, з нагоди 250-річчя повстання. На заході були присутні громади: Українське козацтво «КІШ ім. Міхновського» та Всеукраїнське козацьке військо. За традиціями козаки під час війни здійснювали обрядове дійство - освячення зброї, яке вело до перемоги. Так і в сьогоднішній день козаки та кращі курсанти коледжу освятили шаблі з нагоди вшанування загиблих в гайдамацькому русі. Цей захід нагадав курсантам козацькі традиції у боротьбі за незалежність України.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх