20 жовтня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                                                 Запрошуємо до участі у ХІ науково-практичній конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 8 – 9 листопада 2018 року

Діти з прифронтової зони відвідали Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Добавлено: 09.08.2018 Переглянуто: 449

Сьогодні, 9 серпня, в рамках Всеукраїнської акції «Діти єднають Україну», яку ініціювали волонтери, діти, які проживають у містах та селищах Донецької та Луганської областей, мали змогу разом з Державним секретарем Міністерства оборони України генерал-полковником Олександром Дубляном відвідати головний виш військових зв’язківців.

Перед тим, як ознайомитися із життєдіяльністю Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та підготовкою курсантів, гості поклали квіти до Меморіалу загиблих в АТО офіцерів-зв’язківців – випускників військового вишу.

Військові ознайомили дітей із технікою та сучасними засобами зв’язку. Під час виставки юнаки і дівчата мали змогу побачити на власні очі нові розробки сучасної зброї, безпілотні летальні апарати, техніку, яка знаходиться на озброєнні українського війська.

Дітям стала до вподоби курсантська їдальня, де їм не лише розповіли про організацію харчування військових за стандартами НАТО, а ласкаво запропонували поласувати смачною курсантською їжею.

Юні гості отримали безліч позитивних емоцій від побаченого, а гарний настрій доповнили подарунки від Міністерства оборони України.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net