Понад 200 студентів Кафедри військової підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут склали військову присягу

Добавлено: 21.07.2018 Переглянуто: 1478

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулося складання військової присяги на вірність Українському народові студентами, які завершили навчання на кафедрі військової підготовки за військово-обліковими спеціальностями зв’язківців, автомобілістів та психологів.

Перед початком військового ритуалу в урочистій обстановці начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут полковник Євген Степаненко повідомив про присвоєння чергового військового звання та вручив нові погони підполковника командиру батальйону забезпечення навчального процесу навчального закладу Юрію Кургану, учаснику бойових дій на Донбасі.

Військову присягу склали 209 студентів, які упродовж двох років навчались за програмою підготовки офіцерів запасу.

Із знаменною подією студентів привітало керівництво військового інституту, командири, викладачі, представники духовенства, рідні та близькі. Вони подякували майбутнім офіцерам за старанність і наполегливість та побажали наснаги і щасливої долі.

— Сьогодні ми переживаємо складний та відповідальний час, коли проти цілісності та суверенітету України здійснюється військова агресія. Клятва на вірність українському народові дається на все життя. З честю несіть традиції нашого навчального закладу, впевнений, що завдяки вам, молодим українським патріотам, ми дамо гідну відсіч будь-якому ворогу, принесемо мир на рідну землю та збережемо свою державу, — зазначив начальник військового інституту полковник Євген Степаненко.

Також під час заходу усі присутні вшанували хвилиною мовчання героїв полеглих у боротьбі за незалежність України на Донбасі.

Слід додати, що завершальним акордом для студентів кафедри військової підготовки став місячний польовий збір на польовій базі батальйону навчального процесу інституту та випускні іспити. За їх результатами студентам будуть присвоєні первинні військові звання «молодший лейтенант запасу».