17 листопада 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         24 листопада 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Спортивне свято

Добавлено: 11.07.2018 Переглянуто: 468

8 липня 2018 року, відповідно до плану проведення вихідного дня, на території табірного збору, якій проходить на базі батальйону забезпечення навчального процесу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації відбулося спортивне свято з громадянами України, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу.

Змагання проходили з таких видів спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, армреслінг, перетягування канату, та гирьового спорту.

Перше місце у першості з міні-футболу, волейболу, гирьового спорту, перетягування канату та армреслінгу зайняла команда першої роти. Командиром роти є молодший лейтенант Коржавін В.А.

У змаганнях з настільного тенісу перемогу здобула команда другої роти - командир роти лейтенант Попік Є.О.

Проведений захід ще раз підтвердив, що будь-яка ціль досягається лише під час згуртованості колективу та його прагнення до перемоги!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net