Воєнно-наукова конференції курсантів інституту. Секційне засідання на тему: «Історія військово-політичної думки в Україні»

Добавлено: 23.06.2018 Переглянуто: 1058

21 червня 2018 року на кафедрі Військово-гуманітарних дисциплін в рамках проведення ХVІІ воєнно-наукової конференції курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулося секційне засідання членів наукового гуртка кафедри на тему «Історія військово-політичної думки в Україні». Під час її роботи учасники висвітлили широкий спектр найрізноманітніших тем, що стосується історії України, її минулого та сучасного.

Дослідження доповідачів були актуальними, цікавими і такими, що не мають однозначної оцінки, кожна тема викликала низку запитань та обговорень.

На протязі засідання заслуховувалися теми доповідей:

• «Армія як один із основних політичних інститутів суспільства», курсанти 161 н.гр. Гуляк В.В., Кирилюк А.О.;
  • «Праведники світу: про минуле заради майбутнього», курсант 161 н.гр. Буликан А.В.;
  • «Симон Петлюра – творець Української регулярної армії», курсант 161 н.гр. Галась М.М.;
  • «Засоби і методи ведення воєнних дій, що заборонені нормами Міжнародного гуманітарного права», курсант 253 н.гр. Дєєв В.Б.;
  • «Українське козацтво: цікаві факти», курсант 363 н.гр. Нургатін Г.С.;
  • «Військова справа Українського козацтва», курсант 261 н.гр. Іов А.О;,
  • «Іван Черняхівський: роль в історії України», курсант 261 н.гр. Румша Д.С.;
  • «Розвиток Повітряних сил Збройних сил України», курсант 261 н.гр. Півторан А.С.;
  • «Віталій Лазоркін – фундатор ЗС України», курсант 263 н.гр. Корольов О.Д.;
  • «Донбас в історії України», курсант 162 н.гр. Мещеряков М.М.;
  • «Помаранчева революція та революція Гідності в Україні : спільне та відмінне», курсант 163 н.гр. Павлова О.Ю.;
  • «Відродження Збройних сил України впродовж 2014-2017 рр.», курсант 163 н.гр. Ларін І.Д.

Керівники секції – викладачі кафедри Військово-гуманітарних дисциплін к.пед.н. Логвіненко Н.М., к.іст.н. Садикова В.В. відзначили високий рівень підготовлених доповідей. Вони побажали учасникам подальших цікавих історичних досліджень.

• © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.