20 жовтня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                                                 Запрошуємо до участі у ХІ науково-практичній конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 8 – 9 листопада 2018 року

Підготовка науково-педагогічних кадрів вищої категорії в інституті

Добавлено: 30.05.2018 Переглянуто: 468

За планом роботи кафедри побудови телекомунікаційних систем факультету телекомунікаційних систем відбувся міжкафедральний семінар-заслуховування наукових здобутків майора Залужного Олексія Вікторовича (випускника ад’юнктури Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, на теперішній час викладач кафедри побудови телекомунікаційних систем).

На засіданні були присутні голова та члени Спеціалізованої вченої ради інституту: д.т.н., професор Креденцер Б.П., д.т.н., професор Селетков В.Л., д.т.н., професор Жердєв М.К., д.т.н. Кузавков В.В., член спеціалізованої вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка д.т.н., професор Толюпа С.В.; член спеціалізованої вченої ради Київського національного університету України «КПІ» д.т.н., професор Єрохін В.Ф., науковий керівник к.т.н., доцент Голь В.Д., а також здобувачі та науково-педагогічні працівники кафедри.

У доповіді чітко відображена актуальність дисертаційної роботи, доведені систематизовані, науково обґрунтовані результати та висновки.

В ході заслуховування були задані запитання у відповідях на які здобувач виявив широкий кругозір та наукове підґрунтя.

За результатами заслуховування висловлювалася думка про необхідність захисту представленої роботи саме в Спеціалізованій вченій раді Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, оскільки питання, що висвітлювалися відповідають паспорту спеціальності «Озброєння та військова техніка».

Побажаємо успіхів майбутньому науковцю.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net