Кафедра Військової підготовки оголошує НАБІР громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу

В Інституті проведено курси підвищення кваліфікації

Добавлено: 26.05.2018 Переглянуто: 236

25 травня 2018 року в Інституті закінчились заняття на двотижневих курсах підвищення кваліфікації фахівців з питань технічного захисту інформації (у сфері відкритої інформації).

Викладання на курсах здійснювали фахівці факультету Бойового застосування систем управління та зв'язку, кафедри Захисту інформації та кіберзахисту.

Поздоровляємо всіх випускників курсу з успішним завершенням навчання та отриманням Свідоцтв про підвищення кваліфікації.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net