Перемога на чемпіонаті Полтавської області з грeко-римської боротьби

Добавлено: 20.05.2018 Переглянуто: 845

19 травня 2018 року в ДЮСШ “Авангард” ім. Шумякіна відбувся чемпіонат Полтавської області з грeко-римської боротьби" у місті Полтава, в якому прийняли участь близько 90 спортсменів з громадських організацій, силових структур та закладів вищої освіти області (м. Полтава, м. Хорол, м. Лубни, м. Кременчук, м. Миргород).

Курсант ВКСС ВІТІ солдат ГУЦУЛЯК Д.І. став СРІБНИМ призером цих змагань у ваговій категорії до 72 кг під керівництвом позаштатного тренера ВКСС ВІТІ – "Майстра спорту України з греко-римської боротьби" - Пушкара Антона Ігоровича, який має ПЕРШУ кваліфікаційну категорію тренера з боротьби греко-римської

На сьогодні курсант ГУЦУЛЯК Д.І. є одним із семи курсантів коледжу (починаючи з 2016-го року), що має спортивне звання «Кандидат у майстри спорту України», але на досягнутому не зупиняється і прагне увійти у спортивну історію ВКСС ВІТІ як перший «Майстер спорту України з боротьби греко-римської».