Випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань забезпечення та організації електронного документування управлінської інформації

Добавлено: 18.05.2018 Переглянуто: 1121

18.05.2018 на базі кафедри Комп'ютерних інформаційних технологій факультету Інформаційних технологій Військового інституту телекомунікацій та інформатизації був проведений черговий випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань забезпечення та організації електронного документування управлінської інформації.

В ході проведення курсів слухачі отримали теоретичні знання щодо основ організації електронного документування управлінської інформації та практичні навички роботи на програмних захищеної системи електронного документообігу Міністерства оборони України (СЕДО), що призначена для забезпечення формування єдиного захищеного інформаційного середовища електронних документів за рахунок підтримки основних процесів обробки документів органів військового управління, установ, військових частин Збройних Сил України.

За результатами навчання слухачі склали залік та отримали свідоцтва встановленого зразку.