21 грудня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

Студенти кафедри військової підготовки відвідали Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник

Добавлено: 27.04.2018 Переглянуто: 879

Студенти кафедри військової підготовки ВІТІ, які навчаються за військово-обліковою спеціальністю “Соціальна психологія”, відвідали Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник.

Майбутнім офіцерам цікаво було дізнатись про величну історію створення, розбудову та духовний і культурний внесок Києво-Печерської лаври у розвиток християнства, створення друкарської та лікарської справи, подивитись на цей дивовижний витвір архітектурного мистецтва та відчути благодать цього святого місця.

Увага!

З урахуванням постійно зростаючої потреби у фахівцях з питань інформаційної боротьби в кібернетичному просторі у 2018 році на здійснюється набір громадян України за державним замовленням для пiдготовки за програмою офіцерів запасу за військово-обліковою спеціальністю Організація захисту інформації та кібернетична безпека в інформаційно-комунікаційних системах.

Підготовку студентів з усіх куточків України за програмою "Офіцер запасу" здійснює колектив досвідчених викладачів - професіоналів своєї справи.

Запрошуємо на навчання!

Додаткову інформацію про підготовку та вступ до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації можна отримати за адресами:

• Кафедра військової підготовки
  • Підготовка за програмою офіцерів запасу
  • © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net