УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Вітаємо переможців чемпіонату Збройних Сил України з рукопашного бою

Добавлено: 23.04.2018 Переглянуто: 845


19-21 квітня було проведено чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою, у якому взяли участь 16 команд вищих військових навчальних закладів та частини Збройних Сил України. Змагання були проведені з метою гармонійного розвитку та соціальної активності військовослужбовців, мотивації до зміцнення і збереження здоров’я, розвитку фізичної сили і витривалості, уміння швидко і раціонально діяти в умовах великого фізичного і психологічного навантаження, що є невід’ємними навичками військовослужбовця-професіонала, а також пропаганди фізичної культури та спорту, здорового способу життя.

У командній першості, курсанти ВІТІ зайняли 5 місце,серед учасників вагова категорія до 70 кг перше місце зайняв курсант 17 курсу Василець Анатолій,серед учасників вагова категорія 90+ посів третє місце військовослужбовець служби за контрактом Білоусов Данило.

Учасники команд-переможців та призери в особистому заліку нагороджені медалями та почесними грамотами.

За результатами змагань відбудеться відбір кандидатів до складу збірної команди Військового інституту з рукопашного бою до участі у змаганнях на Кубок Президента України.

Вітаємо переможців і щиро бажаємо нових досягнень, а всім вболівальникам вдячні за підтримку своїх команд. Чекаємо наступних змагань, аби відкрити нові спортивні таланти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх