22 грудня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Курси підвищення кваліфікації офіцерів технічного забезпечення військ зв'язку

Добавлено: 13.04.2018 Переглянуто: 428

11 березня 2018 року на кафедрі Технічного та метрологічного забезпечення факультету інформаційних технологій розпочалися курси підвищення кваліфікації офіцерів технічного забезпечення військ зв'язку.

На ці курси підвищення кваліфікації залучені офіцери – зв’язківці всіх видів Збройних Сил України.

Головним завданням курсів підвищення кваліфікації - надання слухачам знань, умінь і практичних навичок для виконання обов'язків за посадами, які передбачають забезпечення якісної експлуатації новітніх засобів зв’язку, діагностування засобів зв'язку та електроживлення.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net