Культурологічні заходи з курсантами першого курсу факультету бойового застосування систем управління та зв’язку

Добавлено: 26.03.2018 Переглянуто: 841

25.03.2018 року курсанти першого курсу факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку здійснили екскурсію до музею книги та друкарства України який розташований у давній архітектурній пам’ятці Києво-Печерської лаври — будинку монастирської друкарні, що діяла безперервно з початку ХVІІ століття до початку XX століття (понад 300 років). У музеї курсантам для споглядання були представлені рукописні книги та стародруки, перші друкарські верстати та матеріали з яких виготовляли книги. Цікава розповідь екскурсовода, захоплювала глядачів та розвіяла міфи, щодо нудного споглядання експонатів. Курсанти факультету зробили безліч цікавих фото на пам'ять та з користю для себе провели вихідний день.