Курсанти факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку зайняли призові місця олімпіади з англійської мови та математики

Добавлено: 22.03.2018 Переглянуто: 701

В Військовому інституті відбулась олімпіада з математики та англійської мови для курсантів першого та другого курсів.

Метою олімпіади була активізація навчально-пізнавальної діяльності курсантів, удосконалення навчального процесу, визначення у курсантів ступеня компетентності з дисциплін.

Захід організували та провели викладачі кафедри математики та фізики, англійської мови Військового інституту телекомунікацій та інформатизації. Цього року в змаганнях взяли участь понад 70 курсантів. Завдання з фізики та математики курсантам пропонувалися англійською мовою. Вибір переможців залежав від кількості балів, отриманих за виконання завдань олімпіади.

По підсумкам олімпіади, курсанти факультету зайняли:

2 місце ( з математики) – ПАШУК Олександр Григорович, курсант 372 навчальної групи

2 місце (з англійської мови) – КИРИЧУК Анна Олександрівна, курсант 375 навчальної групи.

3 місце (з англійської мови) – НЕБЖИЦЬКИЙ Назарій Андрійович, курсант 376 навчальної групи.

Кращі курсанти в подальшому будуть брати участь у Всеукраїнській Інтернет-олімпіади у квітні цього року.

Керівництво факультету впевнено в тому, що курсанти факультету будуть гідно представлені у наступних турах олімпіади.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів!!!