Профорієнтаційна та агітаційна робота факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку

Добавлено: 21.02.2018 Переглянуто: 675

Факультет Бойового застосування систем управління та зв’язку продовжує проведення заходів військово-професійної орієнтації військовослужбовців та цивільної молоді щодо вступу на навчання до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації та Військового коледжу сержантського складу.

«Обери професію військового зв’язківця» — саме під таким гаслом військовослужбовці факультету завітали до випускників загальноосвітніх шкіл міста Києва, та Запорізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник». Майбутні офіцери ознайомили присутніх з умовами та порядком вступу до славетного військового навчального закладу, поділилися з хлопцями та дівчатами особистими враженнями про повсякденне курсантське життя, дозвілля, організацію освітнього процесу та продемонстрували відеоматеріал.

Також учні випускних класів та ліцеїсти дізналися про гідне матеріальне, речове забезпечення курсантів та перспективи військової кар’єри захисника нашої Батьківщини.

В ході зустрічі, військовослужбовцями факультету були налагоджені зв’язки та розповсюджені агітаційні оголошення по всіх районних військкоматах, центрах зайнятості та освіти.