22 грудня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                        

Курсанти факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку ознайомились з роботами молодих українських художників

Добавлено: 05.03.2018 Переглянуто: 268


05.03.2018 року з метою духовного та культурного розвитку особистості військовослужбовців курсанти факультету «Бойового застосування систем управління та зв’язку» відвідали виставку номінантів Премії PinchukArtCentre 2018.

За словами самих курсантів їм дуже сподобалась персональна виставка художниці Дінео Сеше Бопапе, володарки Головної премії Future Generation Art Prize 2017, в рамках виставки була представлена масштабна інсталяція з землі, спеціально створена для PinchukArtCentre.

На виставці свої роботи представили 20 номінантів п’ятого конкурсу на здобуття Премії PinchukArtCentre 2018 – загальнонаціональної премії, яка присуджується українським художникам у віці до 35 років. Кожна робота була спеціально зроблена до цієї виставки, формуючи експозицію із 20 індивідуальних просторів, що представляють самостійне художнє висловлювання.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх