Курсанти факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку активно приймають участь у проведенні профорієнтаційної та агітаційної роботи

Добавлено: 02.03.2018 Переглянуто: 686

На особистому контролі начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації стоїть питання агітації щодо вступу на факультет Бойового застосування систем управління та зв’язку – підготовки фахівців зв’язківців для Збройних Сил України. Саме тому, курсантами та офіцерами факультету активно проводиться робота у навчальних закладах та громадських місцях міста Києва.

Готуючись до проведення агітації, мали можливість поспілкуватися з адміністрацією закладу та дізналися про те, що переважна більшість юнаків мають бажання стати офіцерами.

Під час перегляду відеоряду та слайд-шоу виникало безліч запитань, на які усі отримали вичерпні відповіді. Зустріч пройшла дуже продуктивно, і деякі хлопці виявили бажання присвятити своє життя службі Батьківщині.