УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Курсанти факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку активно приймають участь у проведенні профорієнтаційної та агітаційної роботи

Добавлено: 02.03.2018 Переглянуто: 686


На особистому контролі начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації стоїть питання агітації щодо вступу на факультет Бойового застосування систем управління та зв’язку – підготовки фахівців зв’язківців для Збройних Сил України. Саме тому, курсантами та офіцерами факультету активно проводиться робота у навчальних закладах та громадських місцях міста Києва.

Готуючись до проведення агітації, мали можливість поспілкуватися з адміністрацією закладу та дізналися про те, що переважна більшість юнаків мають бажання стати офіцерами.

Під час перегляду відеоряду та слайд-шоу виникало безліч запитань, на які усі отримали вичерпні відповіді. Зустріч пройшла дуже продуктивно, і деякі хлопці виявили бажання присвятити своє життя службі Батьківщині.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх