Заключне засідання Екзаменаційної комісії щодо присудження ступеня вищої освіти "бакалавр" курсантам 4-х курсів

Добавлено: 22.02.2018 Переглянуто: 1091

Заступник Голови екзаменаційної комісії, начальник відділу підготовки військ та військових навчальних закладів організаційно-планового управління Головного управління зв'язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України полковник ЗАРОДНЮК Олег Миколайович, 22 лютого 2018 підвів підсумки роботи екзаменаційної комісії щодо присудження ступеня вищої освіти "бакалавр" курсантам 4-х курсів, яка працювала з 5 лютого по 22 лютого 2018 року в інституті.

Зокрема було відмічено досить високий рівень підготовки курсантів 4-х курсів, 10 курсантів отримали дипломи з відзнакою.

Серед рекомендації екзаменаційної комісії щодо подальшого удосконалення освітнього процесу, заступник голови екзаменаційної комісії наголосив на тому, що під час написання кваліфікаційних робіт особливу увагу необхідно приділяти на експлуатацію (модернізацію) та застосування новітніх зразків техніки зв’язку, а також звернути увагу на практичне застосування результатів досліджень.

Після виступу полковника Зароднюка О.М., секретар екзаменаційної комісії оголосив Рішення екзаменаційної комісії, яке одностайним голосуванням було прийняте всіма членами екзаменаційної комісії.

Заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Сілко О.В., від імені керівництва інституту та всього особового складу, подякував всім членам екзаменаційної комісії за плідну та не упереджену роботу і завірив, що колектив інституту і надалі буде проводити роботу щодо покращення якості навчання.