Науково-практичний семінар на кафедрі військово-гуманітарних дисциплін

Добавлено: 19.02.2018 Переглянуто: 609

Відповідно до Плану проведення між кафедральних науково-практичних семінарів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації на 2018 рік, на кафедрі військово-гуманітарних дисциплін було проведено науково-практичний семінар на тему: «Виникнення і становлення теоретичних підходів і практичного здійснення інформаційно-психологічного впливу у політичних та військових цілях».

У роботі семінару взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри військової підготовки та ад’юнкти інституту. Під час проведення семінару обговорювалися питання пов’язані з еволюцією форм та методів ведення інформаційного-психологічного протиборства, теоретичними засадами вивчення проблем інформаційно протиборства, було розглянуто зарубіжний та вітчизняний досвід інформаційно-психологічного впливу у політичних та військових цілях.

Учасниками семінару було прийнято рішення про доведення загальної інформації семінару до курсантів та слухачів під час проведення навчальних занять.