УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Науково-практичний семінар на кафедрі військово-гуманітарних дисциплін

Добавлено: 19.02.2018 Переглянуто: 609


Відповідно до Плану проведення між кафедральних науково-практичних семінарів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації на 2018 рік, на кафедрі військово-гуманітарних дисциплін було проведено науково-практичний семінар на тему: «Виникнення і становлення теоретичних підходів і практичного здійснення інформаційно-психологічного впливу у політичних та військових цілях».

У роботі семінару взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри військової підготовки та ад’юнкти інституту. Під час проведення семінару обговорювалися питання пов’язані з еволюцією форм та методів ведення інформаційного-психологічного протиборства, теоретичними засадами вивчення проблем інформаційно протиборства, було розглянуто зарубіжний та вітчизняний досвід інформаційно-психологічного впливу у політичних та військових цілях.

Учасниками семінару було прийнято рішення про доведення загальної інформації семінару до курсантів та слухачів під час проведення навчальних занять.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх