20 жовтня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                                                 Запрошуємо до участі у ХІ науково-практичній конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 8 – 9 листопада 2018 року

Підведення підсумків стану навчання у ВКСС ВІТІ

Добавлено: 10.02.2018 Переглянуто: 283

07.02.2018 року у Військовому коледжі сержантського складу проводилось підведення підсумків стану навчання за I та III семестр курсантів (набору 2016 та 2017 року) та військової дисципліни. На підведення підсумків виступили: начальник коледжу, заступник начальника коледжу з навчальної роботи, начальник фізичної підготовки та спорту, начальники циклових комісій та начальник курсу, кожен по своєму напрямку діяльності.

Кожному курсу коледжу були поставленні завдання на наступний навчальний семестр: доведені дисципліни які будуть опановувати курсанти у новому семестрі перелік іспитів та заліків з предметів навчання у даній сесії; час проведення, завдання на практику (за військовим спрямуванням на 2 курсі, електромонтажна практика на 1 курсі).

Визначені основні пріоритети у підготовці курсантів як фахівців зв’язку, рейтинг курсантів у кожної навчальної групи, на курсі з урахуванням їхніх особистих якостей та дисциплінованості.

Зазначені кращі курсанти коледжу: Бородавка А.С., Недосіка Д.В., Сукач О.Ю., Шеметюк Т.В., Якимець Р.М., Кроленко А.О., Москаленко Я.В., Ніколаєнко Ю.Ю., Роспірко Н.О.

Також відмітились і кращі спортсмени вже 2018 року – курсант Гуцуляк Дмитро наказом Полтавської обласної державної адміністрації управління у справах сім’ї, молоді та спорту від 15.12.2017 року № 872 отримав звання кандидат у майстри спорту з греко-римської боротьби, за минулий рік коледжі було підготовлено 4 кандидати у майстри спорту України.

Курсанти, які мають зразкову військову дисципліну, сумлінно виконують службові обов’язок, за результатами сесії отримали відмінні оцінки з предметів навчання та успішно засвоїли навчальну програму, були заохочені владою начальника коледжу та батькам курсантів направлені листи, про зразкове виконання курсантами військового обов’язку.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net