20 жовтня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                                                 Запрошуємо до участі у ХІ науково-практичній конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 8 – 9 листопада 2018 року

Черговий етап атестації курсантів IV курсу — комплексний екзамен з іноземної мови

Добавлено: 08.02.2018 Переглянуто: 343

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут триває атестація курсантів IV курсів, які здобувають ступень вищої освіти «бакалавр».

З метою визначення рівня комунікативної компетенції курсантів і засвоєння ними навчальної програми з іноземної мови курсанти IV курсів всіх факультетів чотири дні складатимуть комплексний екзамен з іноземної мови. Очолює підкомісію завідувач кафедри Іноземних мов кандидат філологічних наук Пр. ЗСУ Капанайко Ірина Ярославівна.

Рівень володіння іноземною мовою буде визначатися за допомогою дворівневих мовних тестів, що містять тестові завдання стандартизованих мовленнєвих рівнів СМР 1 та СМР 2, які розроблені згідно з Концепцією мовної підготовки особового складу Збройних Сил України, а також з урахуванням норм Міжнародного мовного стандарту STANAG 6001 та відповідних рекомендацій Кембриджського університету.

Після здачі комплексного екзамену з англійської мови викладачі кафедри Іноземних мов визначать рейтинг курсантів за основними показниками мовленнєвої діяльності іншомовної комунікації, якими є аудіювання, говоріння, читання і письмо. Кращим за рейтингом курсантам буде надана можливість пройти незалежне мовне тестування для визначення стандартизованого мовленнєвого рівня відповідно до мовного стандарту STANAG 6001 у Навчально-науковому центрі іноземних мов Національного університет оборони України імені Івана Черняховського.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net